Přehled premiér v týdnu od 10. prosince 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Karel Plíhal…  …Emil Pospíšil (1988) + bonusy

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude Petr Linhart.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Vašek Novák

Přehled premiér v týdnu od 3. prosince 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Podobní zvěři

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka a Martina Kalendy bude Ondřej Konrád.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

Přehled premiér v týdnu od 26. listopadu 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – F.T. Prim – Labyrint

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka – Míša Leicht
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

19:00 – O Notování
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Ivan Mládek.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

Přehled premiér v týdnu od 19. listopadu 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – D.N.A. – Na úsvitu

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Živák lázeňský – Neřež
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

středa

9:00 – Neseďte doma

14:00 – 16:00 – Vysílá Marie Křížová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

Přehled premiér v týdnu od 12. listopadu 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Handl: Ztracení ve strunách

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

20:00 – 22:00 – Vysílá Marie Křížová

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude Michal Miklánek (Bezefšeho).
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vašek Novák

Přehled premiér v týdnu od 5. listopadu 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Petr Linhart: Milostné vzpomínky na čp. 8

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka – Peter Szabados
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Dušan Bitala (Dušan je tu jakodoma).
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

19:00 – 21:00 – Vysílá Vašek Novák

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

14:00 – 16:00 – Vysílá Marie Křížová

Přehled premiér v týdnu od 29. října 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne: Ve čtvrtek v pět – Cesta mraků

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Živák lázeňský
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – vysílá Vašek Novák

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude bude Franta Kasl.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Marie Křížová

Přehled premiér v týdnu od 22. října 2018

pondělí

19:00 – O Notování
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Lucie Slámová ze skupiny Ve čtvrtek v pět.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

Zuzčino vysílání je zrušeno. Zuzana se na vás bude těšit ve čtvrtek 1. 11. od 9:00 hodin.

16:00 – Neseďte doma

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

Dosloužil vysílací počítač

Dnes dopoledne odešel do křemíkového nebe náš hlavní vysílací počítač.
Proto až do odvolání neuslyšíte reprízy pořadů, jen premiéry, které odvysíláme ručně ze studia. Také se vám nebude zobrazovat název právě hrané skladby.
Věc intenzivně řešíme, ale bude nutný nový (zánovní) počítač. Pokud by mezi posluchači byl někdo, kdo by chtěl nový stroj darovat či zasponzorovat, budeme rádi.

vlna pohody v moři komerce

Používáme WordPress (v češtině).