Archiv autora: pavel@ifolk.cz

Program v týdnu od 20. 11.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – Živák lázeňský (Choroši)
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Michala Bulíře bude Jan Řepka.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

17:00 – Pojďme si povídat
Reprízy: sobota 19:00, neděle 13:00, úterý 11:00, středa 02:00, čtvrtek 22:00

Program v týdnu od 13. 11.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí
19:00 – Koncert mezi oponami – RADEK TOMÁŠEK a FRANTIŠEK V. ZIKMUND
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý
19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude skupina DDB
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek
17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00
18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

Program v týdnu od 6. 11.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – Hostem Martina Kalendy budou Veronika a Luboš STRÁNÍCI 
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne – připravil a uvádí Michal Bulíř
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek
17:00 – Pojďme si povídat
Reprízy: sobota 19:00, neděle 13:00, úterý 11:00, středa 02:00, čtvrtek 22:00

Program v týdnu od 30. 10.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Michala Bulíře bude David Alfik Dewetter.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00
19:00 – Uloveno v síti
Reprízy: pátek 13:00, sobota 15:00, neděle 19:00, pondělí 04:00, středa 0:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00
18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

Program v týdnu od 23. 10.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – O Notování
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – Hostem Martina Kalendy bude skupina ISARA
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne – připravil a uvádí Michael Kyselka
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek
17:00 – Pojďme si povídat
Reprízy: sobota 19:00, neděle 13:00, úterý 11:00, středa 02:00, čtvrtek 22:00

Program v týdnu od 16. 10.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – Živák lázeňský (Mrakoplaš light orchestra, Potokap)
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude Jan Dobiáš.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00
19:00 – Uloveno v síti
Reprízy: pátek 13:00, sobota 15:00, neděle 19:00, pondělí 04:00, středa 0:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00
18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

17:00 – Pojďme si povídat
Reprízy: sobota 19:00, neděle 13:00, úterý 11:00, středa 02:00, čtvrtek 22:00

Program v týdnu od 9. 10.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí
19:00 – Koncert mezi oponami – RENDEZ-FOU
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý
19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Ridina Ahmed
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

čtvrtek
17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek
17:00 – Pojďme si povídat
Reprízy: sobota 19:00, neděle 13:00, úterý 11:00, středa 02:00, čtvrtek 22:00

Program v týdnu od 2. 10.

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – Rádio Folk na koncertě – Trio Víti Troníčka
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude Olin Nejezchleba
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00
19:00 – Uloveno v síti
Reprízy: pátek 13:00, sobota 15:00, neděle 19:00, pondělí 04:00, středa 0:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00
18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

Program v týdnu od 25. 9. 2017

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – O Notování
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne – připravil a uvádí Michael Kyselka
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

 

Program v týdnu od 18. 9. 2017

Každou celou hodinu – Novinka týdne

Každý den 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – Živák lázeňský
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Michala Bulíře bude Lubomír Nohavica
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00
19:00 – Uloveno v síti
Reprízy: pátek 13:00, sobota 15:00, neděle 19:00, pondělí 04:00, středa 0:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00
18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

17:00 – Pojďme si povídat
Reprízy: sobota 19:00, neděle 13:00, úterý 11:00, středa 02:00, čtvrtek 22:00