Archiv autora: pavel@ifolk.cz

Přehled premiér v týdnu od 12. listopadu 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Handl: Ztracení ve strunách

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

20:00 – 22:00 – Vysílá Marie Křížová

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude Michal Miklánek (Bezefšeho).
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vašek Novák

Přehled premiér v týdnu od 5. listopadu 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Petr Linhart: Milostné vzpomínky na čp. 8

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka – Peter Szabados
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Dušan Bitala (Dušan je tu jakodoma).
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

19:00 – 21:00 – Vysílá Vašek Novák

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

14:00 – 16:00 – Vysílá Marie Křížová

Přehled premiér v týdnu od 29. října 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne: Ve čtvrtek v pět – Cesta mraků

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Živák lázeňský
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – vysílá Vašek Novák

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude bude Franta Kasl.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Marie Křížová

Přehled premiér v týdnu od 22. října 2018

pondělí

19:00 – O Notování
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Lucie Slámová ze skupiny Ve čtvrtek v pět.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

Zuzčino vysílání je zrušeno. Zuzana se na vás bude těšit ve čtvrtek 1. 11. od 9:00 hodin.

16:00 – Neseďte doma

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

Dosloužil vysílací počítač

Dnes dopoledne odešel do křemíkového nebe náš hlavní vysílací počítač.
Proto až do odvolání neuslyšíte reprízy pořadů, jen premiéry, které odvysíláme ručně ze studia. Také se vám nebude zobrazovat název právě hrané skladby.
Věc intenzivně řešíme, ale bude nutný nový (zánovní) počítač. Pokud by mezi posluchači byl někdo, kdo by chtěl nový stroj darovat či zasponzorovat, budeme rádi.

Přehled premiér v týdnu od 15. října 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Hop trop: Live na Petynce (1987)

Každý den mimo čtvrtku 9:00 a 16:00, ve čtvrtek v 8:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka – Pavlína Jíšová
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude Simona Klímová.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

20:00 – 22:00 vysílá Marie Křížová

čtvrtek

9:00 – 11:00 vysílá Zuzana Mimrová

17:00 – Osobnosti týdne (připravila Brigita Kytka Vidimská)
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

Přehled premiér v týdnu od 8. října 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Mošny: Hlasy v nás

Každý den 9:00 (v pátek 8:00) a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – Koncert mezi oponami: Tereza Balonová
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Pavel Fajt
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzana Mimrová.

Přehled premiér v týdnu od 1. října 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Hop a Šavani: Sedmikrásky

Každý den mimo pátku 9:00 a 16:00, v pátek v 8:00 a 16:00 – Neseďte doma

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Michala Bulíře bude Slávek Janoušek.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

17:00 – Osobnosti týdne (připravil Mirek Sebera)
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:15 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

9:00 – 11:00 vysílá Zuzana Mimrová

Přehled premiér v týdnu od 24. září 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Cermaque: Teorie dospělosti

Každý den 9:00 (ve čtvrtek 8:00) a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka – Jan Řepka
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

19:00 – O Notování
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hosty v baru budou  tentokrát zástupci skupiny Troiss.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

19:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzana Mimrová.

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00