50. díl Mezi pražci v sobotu na TV Noe


Televize Noe otevírá zářijovou premiérou šestý ročník hudebního Magazínu Mezi pražci!
I tentokrát čeká na diváky řádná porce zajímavé muziky. Čerstvým klipem „K horám“ se pochlubí Jarda Svoboda z kapely Traband.
Na Folkových prázdninách 2015 v Náměšti nad Oslavou vystoupila Marie Puttnerová a Michal Němec se svým projektem Půljablkoň.
Poslechnout klezmerovou muziku jsme si zajeli do Hradce nad Moravicí, kde na Hradeckém Slunovratu 2016 vystoupila kapela Létající Rabín.
K seznámení s mladou sympatickou slovenskou písničkářkou Simonou Martausovou nám dal příležitost festival Slezská Lilie 2016.
Klip Xindla X a Mirky Miškechové „Cudzinka v Tvojej zemi“ dopnil hudební mozaiku už 50. dílu magazínu Mezi pražci.
Dívejte se v sobotu 3. září ve 21:45 hod na Noe – televizi dobrých zpráv!

Nové CD Mikiho Ryvoly

Good Day Records vydá během několika dní nové allbum Mikiho Ryvoly. Jmenovat se bude Tunel jménem čas a natočeno bylo s doprovodem vynikajících muzikantů. Tak se těšte.

Benefiční koncert pro Zdeničku

Zdenička je úžasná, téměř sedmnáctiletá dívčina, která i přes svůj těžký tělesný handicap žije velmi aktivní život a obohacuje lidi kolem sebe. Potřebuje ale nový, speciální invalidní vozík, z kterého nebude „sjíždět“. Pojďte jí k němu pomoci – přijďte na benefiční koncert pro Zdeničku do ostravského klubu Hudební bazar, výtěžek z dobrovolného vstupného se přidá k financím, střádaným na zaplacení tohoto vozíku. A pozvěte na koncert své přátele zde na facebooku 🙂

Zahrají kapely Pinotrio, Ostrov Idorys a Petr Sasín & Sasaband.

Více o Zdeničce: http://zdenicka-dmo.webnode.cz/
Profil Zdeňky: https://www.facebook.com/zdenka.kusalova
Web klubu Hudební bazar: http://www.hudebnibazarostrava.wz.cz/

Více o akci: https://www.facebook.com/events/210274582656498/

Zemřel Standa Chmelík

Právě jsme dostali smutnou zprávu, že zemřel skladatel, kytarista, jediný člen doprovodné skupiny Jitky Vrbové „Akáty“ Stanislav Chmelík. Slýchat jste ho mohli i ve vysílání Country radia, kde měl svůj pořad.