Rendez fou v Muzikantským baru

Dnes uslyšíte v Muzikantským baru něco, co se jen tak někomu nepoštěstí.
Pozvání Martina Kalendy přijali Jana a Honza ze skupiny Rendez fou. A protože právě natáčí nové album, pustíme z něj jednu písničku. Ovšem tak, jak ji na tom připravovaném cédéčku neuslyšíte. Jedná se totiž o „polotovar“, který se bude teprve dochucovat (rozuměj budou se dohrávat party hostů).
Tak si to nenechte ujít a v 19:00 si nás pusťte.
 
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00
(foto: Honza Fous – Rendez fou)

O Notování

Dnes ve 22:00 má premiéru pořad O Notování. Výsledky minulého semifinále a pozvánku na semifinále příští vám Brigita Kytka Vidimská nabídne samozřejmě i v reprízách: sobota 17:00, neděle 11:00, pondělí 19:00, út 17:00, středa 11:00 a čtvrtek 02:00.

Přehled premiér v týdnu od 15. dubna 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Lážo Plážo: Pohlednice

Každý den od pondělí do čtvrtka v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Vašek Novák

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka.
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

19:00 – Živák lázeňský: Stráníci, Norbi Kovács
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Bára Zmeková
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek – pondělí

pouze proud hudby a reprízy.

Přejeme hezké velikonoce.

Přehled premiér v týdnu od 8. dubna 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Lážo Plážo: Pohlednice

Každý den v 9:00 a v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

19:00 – Koncert mezi oponami: Jarabáci
Reprízy: čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy budou zástupci skupiny Lístek
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

19:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

13:00 – 15:00 – Vysílá Marie Křížová

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

18:00 – 20:00 – Vysílá Lucie Slámová

Přehled premiér v týdnu od 1. dubna 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Madalen: Časem

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

18:00 – 20:00 – Vysílá Lucka Slámová

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Michala Bulíře  bude Michal Bystrov
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

19:00 – 21:00 – Vysílá Jitka Kynclová

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

14:00 – 16:00 – Vysílá Tereza Jandlová

Přehled premiér v týdnu od 25. března 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Jan Spálený a ASPM: Nemůžu popadnout tvůj dech

Každý den v 9:00 a 16:00 – Neseďte doma

pondělí

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka.
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

19:00 – O Notování – zvukové výsledky minulého kola a pozvánka na kolo následující
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 7:00, neděle 22:00

úterý

14:00 – 16:00 Vysílá Marie Křížová

17:00 – 18:30 Vysílá Tereza Jandlová

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka budou zpěvačky skupiny Madalen Věra a Jana
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

19:15 – 21:00 – Vysílá Jitka Kynclová

 

 

Přehled premiér v týdnu od 18. března 2019

aždou celou hodinu – Novinka týdne – Nerez&Lucia: Zlom

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Živák lázeňský: Petr Rímský, Xtet
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Honza Hroch
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

vlna pohody v moři komerce

Používáme WordPress (v češtině).