Archiv autora: pavel@ifolk.cz

Přehled premiér v týdnu od 11. února 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Slávek Janoušek: Tohle je vzkaz

Každý den kromě úterý v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Vašek Novák

17:00 – 18:30 – Vysílá Jitka Kynclová

19:00 – Koncert mezi oponami: Václav Fajfr (a Acustrio)
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 7:00, neděle 22:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

15:00 – Neseďte doma

16:00 – 18:00 – Vysílá Marie Křížová

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Andrea Bělíková (Nautica)
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

15:00 – 16:00 – Vysílá Tereza Jandlová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

Přehled premiér v týdnu od 4. února 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Hluboké nedorozumění: Namaluj

Každý den kromě pondělí v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – 11:00 – Vysílá Vašek Novák

úterý

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar: Pavla a Jaroslav Marianovi (Klíč)
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

18:30 – 20:00 – Vysílá Lucka Slámová

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

Přehled premiér v týdnu od 28. ledna 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Půljablkoň: Světelné léto

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

19:00 – O Notování – zvukové výsledky minulého kola a pozvánka na kolo následující
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 7:00, neděle 22:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

14:00 – 16:00 – Vysílá Marie Křížová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Vašek Novák

13:00 – 15:00 – Vysílá Jitka Kynclová

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

Přehled premiér v týdnu od 21. ledna 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Jan Eret: Neruším?

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Živák lázeňský – Michal Braxatoris, Vltavín
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

19:00 – Koncert mezi oponami: Mrakoplaš Light Orchestra
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 7:00, neděle 22:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Pavel Vodrážka (Kedluband).
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

19:00 – 21:00 – Vysílá Jitka Kynclová

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 10:00 – Vysílá Vašek Novák

Přehled premiér v týdnu od 14. ledna 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Žamboši: Louvre

Každý den mimo pondělí v 16:00 – Neseďte doma

úterý

9:00 – Neseďte doma

11:00 – 13:00 – Vysílá Marie Křížová

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Michal Šimíček – Kosmonaut.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – Neseďte doma

Přehled premiér v týdnu od 7. ledna 2019

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Klíč: V čase zrání

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

18:00 – 20:00 – Vysílá Vašek Novák

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Martina Kalendy bude Milan Matoušek.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzana Mimrová

14:00 – 16:00 – Vysílá Vašek Novák

Přehled premiér v týdnu od 17. prosince 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Mirek Kemel: Ryby, raci

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

17:00 – ATAmusic podcast Ondry Kozáka.
Reprízy: středa 13:00, čtvrtek 04:00, pátek 20:00, sobota 07:00, neděle 22:00

19:00 – Živák lázeňský 
Reprízy: středa 11:00, čtvrtek 02:00, pátek 22:00, sobota 17:00, neděle 11:00

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Michala Bulíře bude Janek Eret.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Marie Křížová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Vašek Novák

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Jitka Kynclová

Přehled premiér v týdnu od 10. prosince 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Karel Plíhal…  …Emil Pospíšil (1988) + bonusy

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

9:00 – Neseďte doma

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka bude Petr Linhart.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

17:00 – Z posledního vagonu
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

18:00 – Country pohoda
Reprízy: sobota 12:00, neděle 21:00, pondělí 12:00, úterý 03:00, středa 23:00

pátek

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Vašek Novák

Přehled premiér v týdnu od 3. prosince 2018

Každou celou hodinu – Novinka týdne – Podobní zvěři

Každý den v 16:00 – Neseďte doma

pondělí

8:00 – 10:00 – Vysílá Marie Křížová

10:00 – Neseďte doma

úterý

9:00 – Neseďte doma

19:00 – Muzikantskej bar – hostem Pavla Liptáka a Martina Kalendy bude Ondřej Konrád.
Reprízy: čtvrtek 11:00, pátek 02:00, sobota 20:00, neděle 14:00, pondělí 22:00

středa

8:00 – Neseďte doma

9:00 – 11:00 – Vysílá Zuzka Mimrová

17:00 – Zvukové Hrubky
Reprízy: pátek 11:00, sobota 13:00, neděle 17:00, pondělí 02:00, úterý 22:00

čtvrtek

9:00 – Neseďte doma

17:00 – Osobnosti týdne
Reprízy: sobota 11:00 – neděle 20:00 – pondělí 11:00 – úterý 02:00 – středa 22:00

pátek

9:00 – Neseďte doma