Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

POJĎME ZASE DĚLAT RÁDIO!

Tak tady máme rok 2016. Ten minulý nebyl pro Rádio Folk zrovna šťastný. Nepodařilo se najít prostory pro studio a provizorní studio v domácím, ale mimopražském prostředí se ukázalo jako ne příliš šťastné řešení. A tak od dubna 2015 hrajeme pouze písničky bez mluveného slova.

Ale s novým rokem se, snad, vše podaří vyřešit. Vypadá to, že navážeme spolupráci, která nám umožní vysílat z (budoucího) studia v Praze. Vše je v počátcích, ale jakmile se věc vyjasní a nastane nějaký pohyb, budeme vás tady informovat.

Každopádně už teď hledáme spolupracovníky, kteří by nám s novým rozjezdem Rádia Folk pomohli:

* webmastera – grafika, který by dal nový vzhled našemu webu.

* autory pořadů – máte nápad na pořad? tak ho „hoďte na papír“ (myšleno do wordu) a pošlete. Třeba se bude hodit. Aktuálně nám chybí pořady, které by se věnovaly novinkám v bluegrassu a v country. Přivítáme ale i další nápady.

* moderátory a moderátorky – máte příjemný hlas, dobrou výslovnost a přednes? Najdete si alespoň jednou za 14 dní pár hodin času?Tak to pojďte zkusit za mikrofon rádia.

* nahrávače – chceme s novým spuštěním moderovaného rádia dát větší prostor sestřihům z koncertů. Hledáme proto lidi, kteří rádi chodí na koncerty. Je zapotřebí být trochu komunikativní, abyste dovedli dohodnout se na místě se zvukařem a abyste na místě zařídili písemný souhlas vystupujících (vše bude samozřejmě předjednáno). Pak se hodí i schopnost záznam doma nebo u nás ve studiu sestříhat a dát mu konečnou podobu – to už ale není podmínkou.

Jednotlivé „profese“ se samozřejmě mohou prolínat. Scénárista může být i moderátorem svého pořadu, nahrávač může namluvit průvodní slovo k sestřihu záznamu z koncertu atd.

Zájemci mohou psát na email pavel@radiofolk.cz

Těšíme se, že rozšíříte naše řady a že společně budeme dělat rádio, které bychom rádi poslouchali, kdyby ho dělal někdo jiný.

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Rádio Folk z.s. 2005 – 2022

Mission News Theme od Compete Themes.