Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Rádio Folk na Startovači

Přátelé, kamarádi, muzikanti!

Srdečně vás zdravíme a rádi bychom vás požádali o pomoc!

Rozjeli jsme na Startovači kampaň na podporu Rádia Folk. Určitě už víte, že tohle nezávislé rádio, které se specializuje na folk a příbuzné žánry, nežije z žádných sponzorských darů a reklam. Že se soustředí jen na muziku a věnuje se i mladým hudebníkům a kapelám, které většinou žádná jiná rádia nehrají. Rádi bychom pro rádio vybrali na Startovači finance, které nám dovolí vylepšit technické vybavení tak, abychom mohli vysílat živé pořady (rozhovory a koncerty) kvalitněji, než doposud. Pokud vám tenhle nápad přijde smysluplný, jukněte se prosím na https://www.startovac.cz/projekty/vybaveni-radia-folk/ , kde se dozvíte podrobnosti. Budeme moc rádi, když tento projekt podpoříte. Připravili jsme pro vás spoustu unikátních odměn a doufáme, že vás zaujmou. Pokud si ale nic nevyberete, nebo nemůžete přispět žádnou finanční částkou, nevadí!

 

Budeme moc rádi, když naši prosbu o spolupráci budete sdílet s vašimi přáteli a dalšími muzikanty, kterým by naše kampaň mohla líbit.

Myslíme si totiž, že užší spolupráce kapel a písničkářů celému žánru prospěje a čím víc muzikantů bude s rádiem spolupracovat, tím líp pro nás (lidi, kteří tuhle hudbu poslouchají a vytvářejí ji) všechny. A tahle kampaň je dobrou příležitostí, jak to rozjet…

Tak pokud máte rádi folk, nebo Rádio Folk, anebo jste muzikanti, pojďte do toho s námi. Sdílejte, mailujte, podpořte, prostě pomozte! Staňte se součástí rádia a teamu, který ho připravuje!

Moc děkujeme za všechny vaše případné aktivity!

Team Rádia Folk

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Rádio Folk z.s. 2005 – 2022

Mission News Theme od Compete Themes.